• Pazartesi - Cuma: 8:00 - 17:00
  • Cumartesi: 9:00 - 14:00

Kurumsal

Firmamız; 1986 yılında merhum Şevket Gözen tarafından Adana, Dağlıoğlu Mahallesinde mütevazı bir atölyede ERSİN ÇADIRCILIK ismiyle kurulmuştur.

İlk Yılları; tanıtım, piyasada yer edinme ve kendini ispat etme yönünde özverili bir çalışma süreci yönünde geçmiştir.
Bu süreci başarıyla tamamlayıp, yükselme ve büyüme aşaması başlamıştır Bu aşamaların bir sonucu olarak, ERSİN ÇADIRCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adı altında kurumsallaşma süreci başlamıştır.

Kurumsallaşma sürecinde, Adana, Sucuzade Mahallesindeki kendi yerine taşınması, ürün portföyünü sürekli geliştirmesi, özellikle Çadır ve Tente Sistemleri konusundaki en yenilikçi gelişmeleri takip ederek portföyünü geliştirmesi konusundaki başarısı bu kurumsallaşma çabasının sonuçları olarak ortaya çıkmıştır.

Bu başarısını da 2002 yılından bu yana farklı ülkelere (aralarında Birleşmiş Milletler(WBR), İsviçre, Irak, KKTC)yapmış olduğu İhracatlar ile alanındaki başarısını ispatlamıştır.

2009 Yılında Firma kurucusu Şevket Gözen vefat ettikten sonra oğulları Emir Gözen ve Ersin Gözen baba mesleklerine devam etmektedirler. Babalarından aldıkları bu Onurlu Ve Dürüst Esnaf olma mirasını mesleki hayatlarına yansıtarak, ERSİN TENTE & BRANDA firma ismi ile DÜRÜST ESNAF ROL MODELİ olmaya devam etmektedirler.

Firmamız 4 mevsimin gerekliliklerini sağlayacak; uygun, çağdaş ve estetik çalışmalarıyla kendini geliştirerek, müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.